Aktualności

korespondencja_1

flagi pl ukra03.11.2016

Ludzie listy piszą

Otwieram kącik korespondencyjny, który zatytułowałam: „Ludzie listy piszą”. Chcę cyklicznie, co jakiś czas, podzielić się z Państwem korespondencją, którą otrzymujemy jako Fundacja. Dziś wybrałam list młodej mamy z Francji, z którą korespondujemy od niedawna.

„Mieszkam we Francji. Finansowanie fundacji pomagającym dzieciom i rodzinom stanowi część naszego domowego budżetu. Mam trójkę dzieci, w tym syna 10-cio letniego, którego zachęciłam do pierwszego „darczyństwa”. Pokazałam mu waszą stronę internetową, opis oraz zdjęcia domu dziecka na Ukrainie. Jonathan, obchodził dwa tygodnie temu urodziny i zdecydował się zamiast prezentów na urodziny zebrać pieniądze na wasze akcje: Pomoc dla dzieci z domu dziecka z Ukrainy oraz Pomoc dla Andreja. Mamy kilku znajomych (...)

z Ukrainy, znamy więc jej realia, stąd ta akcja jest nam bliska. Idea została przyjęta bardzo optymistycznie wśród gości urodzinowych: rodziców i dzieci. Jonathan zebrał 500 euro z czego 350 euro zamierza przeznaczyć na waszą akcję "Dzieciom z Ukrainy", a 150 euro na hospicjum dla Andreja(...)”.

Myślę, że po przeczytaniu tego fragmentu listu, każdy sam ten temat jakoś przemyśli. Nie pokuszę się już nawet o żaden komentarz. Uważam, że nie jest potrzebny.

Bardzo Dziękuję Pani z Francji, Jej synowiJonathan'owi oraz gościom urodzinowym, będącym w tym dniu u Państwa, zarówno Rodzicom jak i Dzieciom.

C’est vraiment très touchant de voir l’écudation de vos enfants. Nous vous en félicitons!
Merci beaucoup à vous tous, aussi bien les grands que les petits. (AK)