Aktualności

6c15.07.2016

Potrzebny transport na Ukrainę

Prowadzona przez nas od kilku lat akcja „Dzieciom Ukrainy” otrzyma niezwykły dar. Jest nim sprzęt rehabilitacyjny dla dzieci z sierocińca dziecka niepełnosprawnego na Ukrainiektóry  otrzymamy za pośrednictwem innej Fundacji.

SZUKAMY „pomocnej dłoni” w transporcie  tego sprzętu na Ukrainę. Jeśli ktoś może nam pomóc przewieżć

 

 

sprzęt do Załucza na Ukrainie, to proszę o kontakt telefoniczny, nr 22-673-02-65 lub kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

W skład darowizny wejdą WC-toaleta na kółkach pomocna przy kąpieli dzieci, które mają problemy z poruszeniem się, chodziki na kółkach, wózki inwalidzkie, podnośniki wannowe oraz koncentratory tlenu. Wielka radość! Będziemy Państwa informować o postępach w sprawie.

Dodam również, iż ostatnio spotyka nas wiele radości. Sneha czuje się bardzo dobrze i z ochotą rozpoczęła nowy rok szkolny, który w Indiach już się rozpoczął. Dla młodzieży z Jeevodaya są to ostatnie przygotowania do przyjazdu do Polski w ramach akcji: „Dzień Młodych bez Granic” młodzieży z Ośrodka Rehabilitacji Trędowatych na spotkanie z Ojcem Świętym Franciszkiem.


Prośba dotycząca transportu jest bardzo ważna,
ponieważ niepełnosprawne dzieci z sierocińca czekają
! (AK)